o firmie

HR progres Anna Dias

To firma, która powstała 3 marca 2022 roku na bazie całej mojej wiedzy i doświadczeń zdobytych w pracy w Działach personalnych dużych i średnich firm produkcyjnych i handlowych, z potrzeby robienia tego co umiem i lubię najbardziej.

hr progres anna dias

Kim jestem?

Jestem kadrowcem, menadżerem HR, doradcą personalnym, trenerem, szkoleniowcem, ale przede wszystkim praktykiem.
Wiedzę zdobytą na studiach podyplomowych Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Menedżer HR oraz Doradztwo zawodowe i coaching kariery poparłam ponad 20 letnim doświadczeniem.
Specjalizuję się w kadrach oraz doradztwie w zakresie tworzenia regulaminów i procedur oraz optymalizacji struktur organizacyjnych przedsiębiorstw, przeglądzie i opisie stanowisk pracy.
Zajmuję się tematyką doboru i rozwoju personelu. Bardzo angażuję się we wdrażanie do firm młodych pracowników (uczniów, studentów, praktykantów), opracowywanie ścieżek wdrożeniowych oraz programów stażowych i stypendialnychJestem również Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, w imieniu moich klientów dbam o prawidłową ochronę i przetwarzanie danych
osobowych.
Prowadzę szkolenia i kursy z zakresu prawa pracy, kadr, rekrutacji i selekcji pracowników oraz RODO.
Aby moje usługi były kompleksowe i stały na jak najwyższym poziomie niejednokrotnie podejmuję współpracę z wysokiej klasy fachowcami z zakresu m.in. naliczania wynagrodzeń, zatrudniania cudzoziemców.

 

co mogę zaoferować

Najwyższej jakości usługi dopasowane do potrzeb klienta, poparte pełnym zaangażowaniem i pasją.

moją misją jest

Ciągłe doskonalenie gwarancją najwyższej jakości usług.