tlloo

HR Progres Anna Dias to firma, która powstała 3 marca 2022 roku na bazie całej mojej wiedzy i doświadczeń zdobytych  w pracy w Działach Personalnych dużych i średnich firm produkcyjnych i handlowych, z potrzeby robienia tego co umiem i lubię najbardziej.

Kim jestem?

Jestem kadrowcem, menadżerem HR, doradcą personalnym, trenerem, szkoleniowcem, ale przede wszystkim praktykiem. Wiedzę zdobytą na studiach podyplomowych Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Menedżer HR oraz Doradztwo zawodowe i coaching kariery poparłam ponad 20 letnim doświadczeniem. Specjalizuję się w kadrach oraz doradztwie w zakresie tworzenia regulaminów i procedur oraz optymalizacji struktur organizacyjnych przedsiębiorstw, przeglądzie i opisie stanowisk pracy. Zajmuję się tematyką doboru i rozwoju personelu. Bardzo angażuję się we wdrażanie do firm młodych pracowników (uczniów, studentów, praktykantów), opracowywanie ścieżek wdrożeniowych oraz programów stażowych i stypendialnych. Jestem również Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, w imieniu moich klientów dbam o prawidłową ochronę i przetwarzanie danych osobowych. Prowadzę szkolenia i kursy z zakresu prawa pracy, kadr, rekrutacji i selekcji pracowników oraz RODO. Aby moje usługi były kompleksowe i stały na jak najwyższym poziomie niejednokrotnie podejmuję współpracę z wysokiej klasy fachowcami z zakresu m.in. naliczania wynagrodzeń, zatrudniania cudzoziemców.

Moja misja

Ciągłe doskonalenie gwarancją najwyższej jakości usług.

Co mogę zaoferować

Najwyższej jakości usługi dopasowane do potrzeb klienta, poparte pełnym zaangażowaniem i pasją.

Oferta indywidualna

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient ma swoje potrzeby i oczekuje dopasowanych, czasem nietypowych rozwiązań. HR Progres gwarantuje indywidualne podejście i przygotowanie oferty „szytej na miarę”